Úvod » Apimasáže / Apiterapie » Apiterapeutická manuální lymfodrenáž
Nabízím vám Apiterapeutickou manuální lymfodrenáž ve dvou provedení: 1) celkovou na 120 minut, 2) částečnou (horní nebo dolní část těla) na 60 minut. UPOZORNĚNÍ! První masáž nikdy nedělám celkovou, neboť nejprve je nutné zjistit, jak bude tělo reagovat!
Lymfatický systém nemá vlastní pumpu, a tak jemný masážný tlak je jednou možností, jak lymfatický systém aktivovat a pomoci škodlivinám z těla ven. Apiterapeutická manuální lymfodrenáž je jemná technika, která zmírňuje otoky, pomáhá k otoku lymfy a zároveň má spoustu dalších zdravotních benefitů pro naše tělo. Celá procedura se ralizuje v Apidomku, v biopoli včel s využitím včelích produktů.
Indikace:
Kontraindikace:
Před, během procedury a především po proceduře je nutné, aby byl zajištěn dostatečný přísun tekutin, klidový režim a především již se neabsolvovala žádná jiná masáž, či sportovní výkony.
Apiterapeutickou manuální lymfodrenáž Vám mohu zrealizovat i u Vás doma. K ceně je nuté připočítat dopravu dle vzdálenosti z Dubičné u Úštěka.
V případě zájmu Vám můžu udělat slevový systém na opakování procedury (domluvíme osobně po první proceduře):
5 x procedura (placená předem) - 10% sleva
10 x procedura (placena předem) - 15% sleva